آیفون دربازکن تصویری

بهترین مدل آیفون تصویری چیست

اگر تصمیم به خریدن آیفون تصویری برای درب منزل گرفته اید، احتمالاً این سوال برایتان پیش خواهد آمد که کدام مدل دربازکن تصویری برایتان مناسب است؟

یا شاید برخی ویژگی ها اهمیت بیشتری برای شما داشته باشد، مثلاً بعضی ها به دنبال آیفون تصویری های قیمت مناسب هستند و یا بعضی های دیگر به دنبال دربازکن های تصویری کیفیت بالا هستند.

اما بهترین انتخاب چه میتواند باشد؟ خب قطعاً باید بگیم شرایط بالا هم دخیل است و شما واقعاً باید ببینید چه مقدار میخواهید هزینه کنید و چه ویژگی هایی برایتان مهم است تا بهترین تصمیم را بتوانید بگیرید..

این شرایط هم بدانید تا کمی در تصمیم گیری شما کمک حال شود:

آیفون های تصویری ایرانی از لحاظ کیفیت با برندهای خارجی تقریباً پا به پا دارند پیش می‌روند ولی یکی از بهترین ویژگی های آیفون های تصویری این است که خدمات گارانتی مدت زمان بالایی دارند حدوداً بین دو الی سه سال؛ برخی ها حتی یکسال گارانتی تعویض دارند. البته علاوه بر گارانتی این هم باید ذکر شود که خدمات آیفون تصویری های ایرانی خیلی بهتر است چون به محض نیاز به خدمات پس از فروش اغلب شرکت ها کمتر از ۲۴ ساعت کارشناسان خود را به محل اعزام میکنند.

آیفون دربازکن تصویری

آیفون دربازکن تصویری

پس ما پیشنهاد میکنیم انتخاب اول شما آیفون های تصویری ایرانی باشد چرا که واقعاً چیز خاصی از برندهای خارجی کمتر ندارند.

اما اگر تصمیم شما حتماً انتخاب برند خارجی هست سعی کنید برندهای چینی را انتخاب نکنید! و اینکه برندهایی که در ایران نمایندگی معتبر دارند را انتخاب کنید تا در صورت نیاز به خدمات پس از فروش به مشکل برنخورید. حمایت از محصولات داخلی که عرض شد بی دلیل و تعصبی نبوده، شاید شما در مورد جک های درب منزل از ما سوال کنید ما اولین انتخاب را به شما برندهای خارجی پیشنهاد دهیم بخاطر قدرت بالای آنها اما در آیفون تصویری به نظر هزینه اضافی میباشد انتخاب برندهای خارجی چون چیز خاصی از برندهای داخلی بیشتر ندارند و شاید حتی گارانتی کمتری هم داشته باشند.

با این حال اگر نیاز به مشورت بیشتر داشتید همین حالا تلفن را برداشته و با شماره ۰۲۱۷۷۰۹۰۶۷۶ تماس بگیرید تا کارشناسان واحد فروش شرکت DCA شما را بیشتر راهنمایی کنند.

امیدوار هستیم تا با این مقاله هرچند کوتاه توانسته باشیم کمی در تصمیم گیری به شما عزیزان کمک کرده باشیم.

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید