چاپ کردن این صفحه

شرکت چینی هایک ویژن بعد از معرفی سیستم کنترل دسترسی خود ، در گامی دیگر وارد بازار آیفون تصویری شده است . این شرکت که در کشور خود شماره ی یک به شمار می رود و  سومین تولید کننده ی بزرگ محصولات امنیتی در دنیا است ، با داشتن دانش کامل در زمینه ی نظارت ویدیویی ، از مدل های قدیمی آیفون تصویری فاصله گرفته . اکنون کمتر شرکتی می تواند با هایک ویژن در این زمینه رقابت کند .

از ویژگی های این برند آیفون های تصویری می توان :

طراحی کامل شبکه ، هماهنگ با فناوری پردازش صوتی / تصویری هایک ویژن

طرح کابل ساده : هماهنگ با کابل Cat 5 ، سوئیچ شبکه PoE

طراحی شبکه دوگانه : پشتیبانی شبکه با سیم TCP/IP وارتباط با شبکه بی سیم وای فای 

مانیتور داخل ساختمان با قابلیت اتصال به ابزار FROND-END با ارتباط بی سیم SUB 1 G

رابط کاربردی ساده و شیک UI 

طراحی هماهنگ با اینترکام ویدویی و نظارت ویدیویی

پشتیبانی از سیستم های هوشنمد خانگی 

پشتیبانی از عملکرد VoIP ، بدون تداخل میان کارکرد تلفن  و اینترکام  ویدیویی 

پشتیبانی از سرویس ابری هایک ویژن

 

مانیتور :

 

هایک ویژن شش مدل مختلف مانیتور برای داخل ساختمان به نمایش گذاشته : 

DS-KH8301--A/DS _ KH8300

DS-KH6310--A/DS _ KH6310

DS-KH6300--A/DS _ KH6300

 و چند مدل دیگر . این شش مدل نیازهای مشتریان مختلف را برای نصب در ویلا ، خانه و شرکت برآورده می کنند . مانیتور داری طراحی LCD لمسی 1024  600 مگا پیکسل است .

مانیتور لمسی 7 اینچی در رنگ های نقره ای مشکی ، طلایی سفید ، طرح چوب ، طرح مرمر و رنگ های دیگر عرضه شده. این  آیفون ها 8 زنگ مختلف دارند و برای به دیتکتور بی سیم از ارتباط SUB یا RS485 BUS   1G  بهره می برند .

همچنین مانیتور داخل ساختمان ، قابلیت انتقال طریق اترنت POE  را ساپورت می کند و همه تجهیزات می توانند با سوئیچ شبکه PoE  روشن شوند .

 

 

** پنل خیابانی :

هایک ویژن دو پنل خیابانی   DSKD81022 , DSKD8002A را طراحی کرده که اولی مشکی  با صفحه ی لمسی و دومی نقره ای است. طراحی پنل ها ساده ، کلاسیک و شیک است . هر دو داری صفحه 3.5 اینچی  و دوربین اچ دی و روشن کنند با نور سفید دارند که تصویر رنگی واضحی در روز و شب ارائه می کند .

این شرکت علاوه بر پنل های معمولی ، چند مدل دیگر هم طراحی کرده به جای زنگ در هم به کار می رود . این مدل ها هم دکمه های ساده دارند ، هم روشن کنند با نور سفید  ، روشن کننده ی مادون قرمز ، بدنه ی فلز ی و بدنه پلاستیکی این پنل ها در پنج مدل ارائه شده اند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(83 رای‌ها)
  • اندازه قلم
مدیریت سایت

آخرین‌ها از مدیریت سایت