نام کاربری:  
رمز ورود:     

تعویض آیفون تصویری

آخرین اخبار سایت :

هفتمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی

ثبت تخلف با خودرو سیار هوشمند دوربین دار

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 2.78 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب موتور درب اتوماتیک
عضو
*

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #1
انتخاب موتور درب اتوماتیک
راه اندازی یک درب اتوماتیک

راه اندازی یک درب اتوماتیک :

انتخاب موتور :

اول از همه ما به یک موتور الکتریکی نیاز داریم. بسیار مهم است که موتور الکتریکی گشتاور زیادی و سرعت کم داشته باشد. به همین دلیل من از موتور برف پاک کن شیشه جلو استفاده می کنم. هر موتور برف پاک کن موتور شیشه جلو اتومبیل از هر ماشین انجام خواهد شد. شما همچنین می توانید از یک موتور دی سی دیگری که در اطراف آن دروازه دارید استفاده کنید، اما فقط اطمینان حاصل کنید که گشتاور کافی برای حرکت درب است.راه اندازی یک درب اتوماتیک

قدرت به موتور :

موتور 12 ولت DC که من استفاده می کنم می توانم تا 12 A از قدرت استفاده کنم. به همین دلیل است که آنقدر قوی است که اکنون نیاز به قدرت قوی برای قدرت دارد. این جایی است که منبع تغذیه رایانه وارد می شود. من از یک منبع تغذیه 300 وات استفاده می کنم، اما چیزی کم و بیش از آن می تواند کار کند. این 12A در 12 ولت ریل است که مقدار زیادی برای موتور DC ما ارائه می دهد. برای دریافت قدرت از آن ما ابتدا باید سیم های سبز را با سیم سیاه کوتاه کنیم. این به عنوان دکمه قدرت عمل می کند. بدون آن منبع تغذیه شروع به کار نمی کند. تصویر بالا را ببینید تا سیم ها را ببینید و چطور آن را کوتاه کنید.راه اندازی یک درب اتوماتیک

مکانیزم درب :

برای باز کردن درب، ما باید مکانیسم ایجاد کنیم. تصاویر بالا را بررسی کنید. این شامل دو قطعه فلزی است. یکی 20 سانتیمتر و دیگری 25 سانتی متر طول دارد. احتمالا می توان از چوب نیز ساخته شده، اما مطمئن نیستم که چقدر قوی باشد. مهم است که دو نقطه وجود دارد که می توانند حرکت کنند. یکی است که در آن دو قطعه اتصال به یکدیگر و دیگری است که در آن قطعه طولانی تر اتصال به پست درب. طرف دیگر قطعه کوچکتر باید بر روی موتور الکتریکی نصب شود. از آنجا که من از قطعات فلزی استفاده می کنم، آن را بر روی موتور جوش داده ام. این ممکن است به نظر می رسد کمی مبهم است، اما اگر شما به تماشای ویدیو آن را روشن خواهد شد.راه اندازی یک درب اتوماتیک

نصب :

پس از اینکه مکانیسم ایجاد کردید، لازم است آن را روی درب خود قرار دهید. من این کار را با ابتدا در برخی از پیچ ها انجام دادم که در آن موتور نیاز به حرکت دارد. سپس من برخی از روابط فایل زیپ و زیپ را به این پیچ متصل کردم. پس از آن من استفاده از بسیاری از چسب داغ برای پیچیدگی در سوار شدن. من موتور را در حدود 10 سانتیمتر به سمت راست مرکز درب نصب کرده ام و بخش کوچکی از مکانیسم را چند سانتی متر به سمت راست مرکز پست دروازه نصب کرده ام.

این سخت ترین قسمت پروژه است. اگر متوجه شوید موتور دارای قدرت کافی برای باز کردن درب یا درب باز نیست، سعی کنید محل تغییر موتور را تغییر دهید یا طول قطعات مکانی را تغییر دهید.

درب اتوماتیک :

آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب های اتوماتیک و فریم شیشه در ایران ، آسان باز سیستم با تولید سالانه بیش از ۶۰۰۰ دهنه درب اتوماتیک در ایران ، با انواع طرح ها و رنگ های متفاوت  که طبق خواسته مشتری طراحی و ساخته میشود ، در ابعاد ویژه و خاص ، متناب برای تمامی محیط .

راه اندازی یک درب اتوماتیک \ درب اتوماتیک \ درب شیشه ای \ فریم شیشه
درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

نام درب اتوماتیک شیشه ای، بدرستی القا کننده موجودیت آن است؛ دربی که از جنس شیشه است و باز و بسته شدن آن بطور اتوماتیک صورت میگیرد. بدین منظور سنسورهای حرکتی و یا حساس به وزن تعبیه میشود تا عمل باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه را کنترل نماید. میزان این حساسیت هم توسط نصاب درب شیشه ای برنامه ریزی و تنظیم می شود.راه اندازی یک درب اتوماتیک

مطالب مرتبط :

نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک

مزایای داشتن درب اتوماتیک

درب اتوماتیک  
07-08-2018 11:17 AM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

انجمن دی سی ای فعالیت خود را از سال 86 همزمان با ایجاد اولین بانک اطلاعاتی سیستم های حفاظتی آغاز نموده است این انجمن مفتخر است تا کنون بیش از سه هزار پرسش در زمینه های مختلف را پاسخگو بوده است . کاربران دل سوز دی سی ای همواره سوالات کاربران مختلف را رصد نموده و درصورت نیاز به راهنمایی راه گشایی مشکلات بوده اند تبلیغات متنی در اینجا
آیفون تصویری
دکا شاپ
تاج گل
کفسابی
آیفون تصویری
انجام پایان نامه
تعمیر یخچال