نام کاربری:  
رمز ورود:     

تعویض آیفون تصویری

آخرین اخبار سایت :

هفتمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی

ثبت تخلف با خودرو سیار هوشمند دوربین دار

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 419 رای - 2.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست نحوه نصب bft فوبوس
عضو
*

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 4
سپاس شده 6 بار در 5 ارسال

ارسال: #1
درخواست نحوه نصب bft فوبوس
با سلام خدمت اساتید اگر بتوانیید در مورد نصب این مدل جک کمکم کنید ممنون میشم
09-06-2011 11:32 PM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
كاربر حرفه اي

اعتبار: 12
سپاس ها 163
سپاس شده 390 بار در 236 ارسال

ارسال: #2
RE: درخواست نحوه نصب bft فوبوس
سﻻم
در مورد چگونگی نصب جک از لحاظ سخت افزاری شما باید قبلا آموزش دیده باشید و تفاوت ویژه سیستم فوبوس نسبت به اکثر سیستمها این است که در جلو و عقب شفت این جک میکرو سوییچ قرار دارد که موقع نصب جک باید توجه داشته باشی که این میکرو سوییچ های لغزان دستور توقف باز و بسته شدن درب را می دهند . یعنی با بسته شدن تقریبا کامل شفت و تنظیم میکروسوییچ بالا شفت درب کاملا باز می شود
برای بهتر فهمیدن موضوع به بررسی تخصصی مدل فوبوس در dca.ir رجوع کنید
برای برنامه دهی به تابلو فرمان نیز کاتالوگ فارسی موجود هست که از اینجا دریافت کنید
http://www.dca.ir/education/502-catalog-bft-phobos.html
سوال دیگه ای بود در همینجا بفرمایید
(آخرین ویرایش در این ارسال 09-07-2011 05:07 PM توسط Moslem.)
09-07-2011 05:03 PM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
عضو
*

سپاس ها 4

ارسال: #3
سلام دوست عزیز
ممنون از توجه تون به سوال بنده
سوال من در مورد چگونگیه نصب باطری بک آپ و کاربرد های دیگر مثل روشن کردن چراغ است و
در مورد آموزش هم : جایی هست برای آموزش آیا؟
بازم ممنون
09-08-2011 09:29 AM
كاربر حرفه اي

سپاس ها 163

ارسال: #4
در مورد باطری بک آپ : کیت شارژری وجود داره که می تونید اونرو از نمایندگی های این سیستم تهیه کنید
طریقه نصب کیت شارژ و اضافه کردن باطری بسیار ساده است که کاتالوگ اون همراه با کیت شارژ ارایه می شه
به طور کلی کیت شارژ و باطری بین خروجی ترانس و ورودی مدار اصلی فرمان قرار می گیره که سعی می کنم کاتالوگشو در انجمن بزارم
در مورد روشن کردن چراغ پارکینگ ،مدلهای زیادی نیستن که این خصوصیت روی تابلوشون باشه ولی این مورد نیز تقریبا کار ساده ایه. در فوبوس این قابلیت رو ندیدم ولی می شه با یه ریسیور و یک رله این قابلیت را اضافه کرد
حتی می شه بدون ریسیور و استفاده از ترمینالهای 11-12 و استفاده از رله دو خروجه این کار رو انجام داد
در مورد آموزش اینرو می دونم اکثر شرکتها کاراموز جذب می کنن .شما می تونید با چند تماس جای خوبی را پیدا کنید
09-08-2011 10:43 AM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
عضو
*

سپاس ها 4

ارسال: #5
ممنون از اینکه پاسخگو بودین
09-08-2011 06:06 PM
عضو
*

سپاس ها 4

ارسال: #6
سلام
جناب مسلم عزیز میشه خواهش کنم در مورد سیم بندی و تنظیم این مدل توضیح کامل ارائه بفرمایید
با تشکر فراوان
09-18-2011 05:39 PM
كاربر حرفه اي

سپاس ها 163

ارسال: #7
دوست عزیز اگه شما کاتالوگ رو دریافت کرده باشید در صفحه دو کاتالوگ چگونگی اتصال سیمها را به وضوح توصیح داده
بعد از اتصال سیمها راه اندازی سیستم نیاز به برنامه دادن بخصوصی ندارد
همون طور که در پست دوم گفتم باید میکرو سوییچ ها رو طبق چگونگی استفاده از جک میزان کنید
برنآمه های سیستم از 6قسم تشکیل شده
سه دگه هم در تابلو موجوده . دگمه اول ok دگه دوم بالا یا مثبت دگمه سوم پایین یا منفی . برای وارد شدن به برنامه ها دو بار دگمه ok رو بزننید
قسمت اول برنامه ها برای زیاد کم کردن محتوای تنظیمات هست.قسمت دوم برای روشن یا خاموش کردن یک تنظیم است
مثلا در قسمت دوم برنامه ها اولین گزینه tca هست که برای تایم اتومات بسته شدن درب هست که میتونید در این قسمت فعال یا غیر فعال کنید و در قسمت اول برنامه نیز همین گزینه وجود دارد که می تونید تایم اتومات را تعیین کنید مثلا برای 40 ثانیه
قسمت سوم برنامه های اصلی برای مچ کردن ریموت یا حذف کردن اونه
قسمت چهارم برنامه های اصلی برای زبان سیستم هست که در حالت عادی روی ایتالیایی تنظیم هست که شما باید در ابتدای برنامه دهی روی اینگلسی تنظیم کنید که کار با تابلو فرمان راحتتر بشه
قسمت پنجم برگشت به حالت کارخانه هست که در حالت عادی استفاده نمی شه
حالت آخر یا ششم برای اتوست یا تنظیم اتومات جک هست که شخصا از این مورد استفاده نمی کنم
با دو بار زدن دگه اوکی وارو این شش قسم برنامه ها بشید و با دگمه مثبت و منفی متونید منو اصلی رو مرور کنید با زدن دوباره دگمه اوکی روی هر یک از منو های شش گانه می تونید وارد منو بشید و تنظیم ها رو تغیر بدید
برای برگشت به یک پله عقب تر دگه مثبت و منفی رو همزمان بزنید
حالا طبق کاتالوگ تنظیم های مورد نیاز اصلی مثل تایم دادن و اختلاف زمانی رو اعمال کنید
و حتما در پوش چشم ها را بزارید ریموت رو مچ و درب را راه اندازی کنید
09-18-2011 08:10 PM
عضو
*

سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #8
با سلام
من جک فوبوس نصب می کنم ولیکن دو مشکل عدیده دارم
1.خیلی دوست دارم که تایم آهسته را هنگام بسته شدن درب فعال کنم.از حالتی که من میرم مشکلی دارم و اینه که درب موقعی که به نزدیکی بسته شدن میرسه لگد میزنه.خودم رو کشتم ولیکن نتونستم براش راه حلی پیدا کنم.(وقتی به چند سانتی متری بسته شدن میرسه یهو سرعتش زیاد میشه و شترق میکوبونه !!!!!! )

2.آیا این سیستم زور انتهایی داره؟منظورم اینه که بعضی وقتها درب که بسته میشه شل هست !!! آیا در این حالت میشه کاری کرد که وقتی درب بسته شد با یک فشار محکمتر بشه؟

با تشکر از همه
(آخرین ویرایش در این ارسال 01-26-2012 04:12 AM توسط Dariush_Shahyar.)
01-26-2012 04:10 AM
كاربر حرفه اي

سپاس ها 163

ارسال: #9
تایم آهسته در بی اف تی فقط در صورتی در بهترین حالتش کار می کنه که از بیش از 95٪ شفت استفاده بشه.
نظرم در مورد زمان دوم بی اف تی اینه که چیز بدرد بخوری نیست و بدترین تایم آهسته رو بین جکهای دو زمانه داره.
بعد اینکه تقریبا از کل شفت در نصب استفاده کردید با یه مقدار تغییر در برنامه تایم آهسته متوجه تغییر در کارکرد خواهید شد.

من تا حالا متوجه فشار پشت جک در بی افتی فوبوس نشدم و چیزی هم در این باره در کاتولوگ موجود نیست.پس از سالم بودن جکها مطمئن شید و در نهایت از درست نسب کردن جکها اطمینان حاصل کنید.در مواقعی دیدم که بر اثر نصب غیر استاندارد درب استپ استپ بسته می شه و در آخر کار با شدت به چها چوب می کوبه

یک پیشنهاد ولتاژ روی ترانس را که به وسطی وصله رو یک پله بیارید پایین احتمالا مشکلی نخواهید داشت.
01-26-2012 04:58 PM
 سپاس شده توسط saman.85
عضو
*

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #10
با سلام و تشکر از مقاله فارسی بسیار ارزشمند شما
من یک کاربر آماتور هستم و مشکلی که دارم این است که می خواهم زاویه بازشوی درب را تنظیم کنم در حال حاضر درب بیش از حد باز می شود و با تابلوی فرمان برخورد می کند اگر مراحل را step by step بگویید نهایت لطف را به من کرده اید در ضمن نحوه تنظیم زاویه بازشو در مقاله شما نبود
(آخرین ویرایش در این ارسال 04-02-2012 10:01 PM توسط tarighi.)
04-02-2012 10:00 PM
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

انجمن دی سی ای فعالیت خود را از سال 86 همزمان با ایجاد اولین بانک اطلاعاتی سیستم های حفاظتی آغاز نموده است این انجمن مفتخر است تا کنون بیش از سه هزار پرسش در زمینه های مختلف را پاسخگو بوده است . کاربران دل سوز دی سی ای همواره سوالات کاربران مختلف را رصد نموده و درصورت نیاز به راهنمایی راه گشایی مشکلات بوده اند تبلیغات متنی در اینجا
آیفون تصویری
دکا شاپ
تاج گل
کفسابی
آیفون تصویری
انجام پایان نامه
تعمیر یخچال