نام کاربری:  
رمز ورود:     

تعویض آیفون تصویری

آخرین اخبار سایت :

هفتمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی

ثبت تخلف با خودرو سیار هوشمند دوربین دار

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 386 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله آموزش نصب و راه اندازی برق اضطراری (UPS) و محاسبه توان یوپی اس
عضو
*

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #11
RE: مقاله آموزش نصب و راه اندازی برق اضطراری (UPS) و محاسبه توان یوپی اس
(08-11-2013 11:24 AM)cctv نوشته شده توسط:  
(08-05-2013 03:22 PM)cctv نوشته شده توسط:  اقا مجتبی سلام
خودم میتونم این چنج اور رو نصب کنم یا مدار پیچیده ایی داره از برق صنعتی هم یه چیزایی بلدم
اقا مجتبی نگفتی
کسی از بچه های دیگه درباره نصب چنج اور می تونه کمک کنه؟
غیر از چنج اور راه دیگه ایی هست؟

سلام
من صدرایی هستم مهندس برق قدرت مدت 8 سال هست که به صورت تخصصی کارم دستگاه یو پی اس و باطری هست خوشحال میشم اگر بتونم راهنمایی به دوستان داشته باشم.

درباره چنج اور چند حالت داره
اول اینکه ژنراتور شما اصلا قابلیت اتواستارت داره؟؟

اگر این قابلیت داره میشه با درست کردن یک تابلو برق و با استفاده از کنتاکتور اینجور تنظیم بشه که هر وقت برق قطع شد ژنراتور شما استارت بشه و خروجی تابلو برق شما برق ژنراتور باشه و وقتی هم که برق امد ژنراتور خاموش بشه و برق خروجی از تابلو شما برق شهر باشه

حالت ساده تر اینکه به وسیله کنتاکتور ژنراتور استارت بشه و برق اون بیاد تو تابلو ولی شما به وسیله یک چنج اور به صورت دستی برق خروجی را بزارید روی حالت ژنراتو و وقتی هم که برق امد برق خروجی را چنج کنید روی برق شهر

باز هم حالت ساده تر اینکه ژنراتور را به صورت دستی راه اندازی کرده و به صورت دستی هم بین برق شهر و ژنراتور چنج کنید

البته در تمامی این حالتها چه چنج بین برق شهر و ژنراتور به صورت دستی باشه و چه اتوماتیک به وسیله کنتاکتور حتما یک خاموشی کوچیک دارید که اگر مصرف کننده حساس دارید که نباید برقش قطع بشه تنها راهش استفاده از یو پی اس است

(05-13-2012 05:03 AM)bizhan-n نوشته شده توسط:  بنده برای برق اظطراری یک استند الون که در دفتر شب و روز به برق مستیم وصل هست.پس نیاز به چنین دستگاهیی دارم.من چه مدلی به کارم میاد و قیمتش چنده.فقط برای دی وی ار که اگه برق مغازه رفت بتونه به کارش ادامه بده

سلام
اگر میزان ولت آمپر یا جریان مصرف کننده هاتون و همچنین مدت زمانی که نیاز دارید در زمان خاموشی به شما برق بده بگید بهتر میتونم راهنماییتون بکنم
(آخرین ویرایش در این ارسال 06-19-2014 11:08 AM توسط farneshin.)
06-19-2014 10:55 AM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ar58
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 2 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

انجمن دی سی ای فعالیت خود را از سال 86 همزمان با ایجاد اولین بانک اطلاعاتی سیستم های حفاظتی آغاز نموده است این انجمن مفتخر است تا کنون بیش از سه هزار پرسش در زمینه های مختلف را پاسخگو بوده است . کاربران دل سوز دی سی ای همواره سوالات کاربران مختلف را رصد نموده و درصورت نیاز به راهنمایی راه گشایی مشکلات بوده اند تبلیغات متنی در اینجا
آیفون تصویری
دکا شاپ