نام کاربری:  
رمز ورود:     

تعویض آیفون تصویری

آخرین اخبار سایت :

هفتمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی

ثبت تخلف با خودرو سیار هوشمند دوربین دار

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 174 رای - 2.95 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خیلی فوری مشکل در استفاده از مدولاتور جهت استفاده برای انتقال تصویر در آنتن مرکزی
عضو
*

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 6
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
خیلی فوری مشکل در استفاده از مدولاتور جهت استفاده برای انتقال تصویر در آنتن مرکزی
سلام
من جهت انتقال تصویر دی وی آر به پنج واحد مسکونی که آنتن مرکزی داشتند از یک مدولاتور استفاده کردم اما فقط اون واحدی که از آپ باکس استفاده نمیکرد تونست تصویر رو (با کیفیت ضعیف) دریافت کنه و بقیه که ست آپ باکس داشتند نتونستند بگیرند که هیچ کانالهای دیگه هم قطع شده و نویز روی کانالهایی که با ست آپ باکس گرفته بودند افتاد
اگر ممکن باشه منو راهنمایی کنید که آیا دستگاه مدولاتور میتواند تصویر دی وی آر رو روی گیرنده های دیجیتال هم بفرسته یا نه و من باید چکار کنم
ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال 08-04-2013 10:32 AM توسط farokh1222.)
08-03-2013 01:45 PM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
عضو
*

سپاس ها 6
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #2
RE: خیلی فوری مشکل در استفاده از مدولاتور جهت استفاده برای انتقال تصویر در آنتن مرکزی
از چندتا فروشگاه که سوال کردم گفتند که احتمالا مدولاتورت با دستگاه آنتن مرکزیت ست نیست . نمیدونم از باند و این جور چیزا که سردرنیاوردم صحبت میکردند
خواهشا اگه میتونید کمک کنید یا اگه کسی رو سراغ دارید که این کارو میتونه بیاد انجام بده بهم معرفی کنید
08-04-2013 09:23 AM
عضو
*

سپاس ها 3
سپاس شده 8 بار در 4 ارسال

ارسال: #3
RE: خیلی فوری مشکل در استفاده از مدولاتور جهت استفاده برای انتقال تصویر در آنتن مرکزی
با سلام شما باید اول یه آمپلی برای 6 واحد تهیه کرده میتونی از راحتی کار از آمپلی فرایاب مدل +fd67 استفاده کنی نکته لازم به توجه اینجاست که باید از مدولاتور باند یو اچ اف تکرار میکنم باند یو اچ اف چون بعضی از ست تاپ باکسها فقط خروجی یو اچ اف هاشون فعاله شما بعد از کالیبره کردن کانالهای از طریق اتیناتور داخل آمپلی یا همون ساده تر پیچ تنظیم تصویر ها رو بگیرید.
برای انداختن تصویر دوربین به این نوع آمپلی فایر بعد از نصب دوربین به مدولاتور یو اچ اف فرایاب مدل اف ام 34 از خروجی آرف به یک اسپلیتر یک به دو ( ا به 2 ) تمام باند (5-2400 mhz ) از مارک ایرانی استفاده نکن شما در اینجا باید برعکس نصب کنی یعنی اون طرفی که 2تا فیش داره یکیش رو به خروجی مدولاتور و دیگری رو به آنتن هوایی رو که آنتن کار 44 شاخه میباشد ببند میمونه یه جای خالی روی اسپلیتر که طرف تکی میباشد رو وصل که به آمپلی فایر

برای کانال دوربین هم عدد 21 رو انتخاب کن ( انتخابی در صورتی که روی کانالها یو اچ اف تداخل نندازه بهتره 21 و 36 و 38 استفاده کنی )

حال باید تو واحد تصویر بگیری اونی که نداره ست تاپ باکس هیچ مشکلی نیست اونایی که دارن رو فیشی که از آمپلی فایر اومده رو بزن ورودی آنتن برای گرفتن کانال دیجیتال و از خروجی آرف خود ست تاپ باکس بزن به پشت تلویزیون و کانال رو سرچ کن به خوبی تصویر میاد منتها از مدولاتور چینی و تقلبی نباید استفاده کنی Wink
لازم به ذکر است اگر از خروجی گیرنده دیجیتال نتونستی تصویر دوربین رو بگیری سیم اصلی که آمده داخل واحد از یک اسپلیتر فرکانس پایین استفاده کن یعنی قبل از اینکه بزنی به دستگاه بزن به اسپلیتر مربوطه یکی رو بزن پشت تلویزیون برای دریافت دوربین و اون یکی خروجی رو بزن به گیرنده دیجیتالش در این روش نیازی به انتخاب مدولاتور روی باند یو اچ اف نیست همون باند وی اچ اف نیز جواب میدهد چه باند vhf low چه باند vhf high
(آخرین ویرایش در این ارسال 09-27-2013 03:11 AM توسط nasser 25.)
09-26-2013 02:27 AM
 سپاس شده توسط Moslem ، majid_rafiee_t@yahoo.com ، eghana ، view
عضو
*

سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #4
سلام دوست عزیز
باید از مدولاتور دیجیتال استفاده کنید.
میتونید تو لینک زیر یک نمونه رو ببینید:
http://samaelectronic.ir/333-مدولاتور-دی...i-به-dvb-t

اگرم مشکلی داشتید میتونید تماس بگیرید:
09121452710
10-17-2016 10:20 AM
 سپاس شده توسط view
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

انجمن دی سی ای فعالیت خود را از سال 86 همزمان با ایجاد اولین بانک اطلاعاتی سیستم های حفاظتی آغاز نموده است این انجمن مفتخر است تا کنون بیش از سه هزار پرسش در زمینه های مختلف را پاسخگو بوده است . کاربران دل سوز دی سی ای همواره سوالات کاربران مختلف را رصد نموده و درصورت نیاز به راهنمایی راه گشایی مشکلات بوده اند تبلیغات متنی در اینجا
آیفون تصویری
دکا شاپ