نام کاربری:  
رمز ورود:     

تعویض آیفون تصویری

آخرین اخبار سایت :

هفتمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی

ثبت تخلف با خودرو سیار هوشمند دوربین دار

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 266 رای - 2.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاتالوگ فارسی درب برقی بی اف تی فوبوسbft
عضو
*

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

ارسال: #21
RE: کاتالوگ فارسی درب برقی بی اف تی فوبوسbft
(12-07-2014 06:37 PM)motlagh نوشته شده توسط:  با سلام خدمت شما
من امروز عضو انجمن شما شدم
جک برقی bft مدل فوبوس bt برای بازکردن در زیادی به در فشار میاره و اصلا بسته نمیشه باید خلاص کنی و بعد بدون اینکه جک درگیر باشه در رو ببندی اگه میشه راهنماییم کنید
با تشکر

.........................................................................................................
با سلام.
زیر جک دو تا میکروسوییچ هست یکی که نزدیکه چارچوبه در هستش برا حد باز شدن هستش و میکروسوییچه بعدی نزدیکه سر بازویی که باز میشه هستش .و کاره این میکروسوییچ برا حد بسته شدن در یا همان چقد باز شدنه بازو هستش که درو میبنده .باید پیچ های این میکروسوییچ را کمی شل کنی و چند سانت عقب تر یا به طرف میکروسوییچ اولی بیاری و ببین وقتی دکمه ریموت را فشار میدی ببین چقد جک باز میشه یا در بسته میشه .هر چی این میکروسوییچ را جلوتر به سمته باز شدنه بازو ببری جک بیشتر باز میشه بازوش .اگه دیدی پس میزنه در رو .یعنی میبنده اما باز زور میزنه و باز در رو باز میکنه باید عقبتر بیاری میکروسوییچ رو و بعد پیچ هاشو ببندی.بعد با سعی و خطا ببین کجا میکروسوییچ رو ببندی در بسته میشه نه زیاد فشار میاره و صدا میده و نه شل هست در.
من امروز یکی نصب کردمو تحویل دادم .امیدوارم کامل باشه اطلاعاتم براتون.
(12-26-2014 11:03 PM)mahdfakhar نوشته شده توسط:  سلام لطفا محل نصب قبل برقی رو روی برد بی اف تی فوبوس توضیح دهید

...........................................................
کیت قفل مخصوص بی اف تی میخاد فکر کنم
برو تو گوگل سرچ کن یا بیا
http://www.farafan-market.ir/articles/te...icles.html
تو سایتش راجبه راهنمایی برای بی اف تی و عکس های سیم بندیه نصبه قفل و برد قفل هستش
دقیق صفحه اول نیستشا تو سایتش بگردی هست یا فکر کنم تو همین انجمن دی سی ای بی اف تی تالیا عکسایه قفل و بردش هست.
(آخرین ویرایش در این ارسال 12-28-2014 02:36 PM توسط alizadeh_17096.)
12-28-2014 02:26 PM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
عضو
*

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #22
RE: کاتالوگ فارسی درب برقی بی اف تی فوبوسbft
با سلام خدمت اساتید ببخشید یک درب کرکره ای برقی داریم با یک درب جکی این دو به یک تابلو تک رله وصل است bft ورژن 1.4 قدیمی وصل است این تابلو ال سی دی نداره و فقط یک دکمه داره برای تعریف کردن من یک ریموت جدید تهیه کردم موضوع اینجاست که فقط درب جکی با روش دکمه روی تا بلو کد دهی میشه و نمیتونم درب دوم رو روی کلید دوم کد دهی کنم ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

عکس از تابلو هست اگه نیازه بفرستم
02-03-2017 04:56 PM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

انجمن دی سی ای فعالیت خود را از سال 86 همزمان با ایجاد اولین بانک اطلاعاتی سیستم های حفاظتی آغاز نموده است این انجمن مفتخر است تا کنون بیش از سه هزار پرسش در زمینه های مختلف را پاسخگو بوده است . کاربران دل سوز دی سی ای همواره سوالات کاربران مختلف را رصد نموده و درصورت نیاز به راهنمایی راه گشایی مشکلات بوده اند تبلیغات متنی در اینجا
آیفون تصویری
دکا شاپ