نام کاربری:  
رمز ورود:     

تعویض آیفون تصویری

آخرین اخبار سایت :

هفتمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی

ثبت تخلف با خودرو سیار هوشمند دوربین دار

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 472 رای - 2.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالهای متداول درب های اتوماتیک بی اف تی BFT
كاربر حرفه اي

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 12
سپاس ها 163
سپاس شده 390 بار در 236 ارسال

ارسال: #1
سوالهای متداول درب های اتوماتیک بی اف تی BFT
در این پست قصد داریم مشکلات ساده درب اتوماتیک را نام برده و راه حل رفع آن را به شما بگوییم

این آموزش هم برای نصابان و هم برای مشتریان مفید است

درب اتوماتیک بی اف تی bft :
سوال : درب اتوماتیک تا انتها بسته نمی شود و یا تا انتها باز نمی شود
جواب: در زیر شفت جک دو میگروسوییچ قرار دارد که می توانید میزان باز و بسته شدن درب را با آن تنضیم نمایید.اگر درب تا انتها بسته نمی شود ، پیچهای میگروسویچ را باز و کمی میکروسوییچ را به صرف بیرون هدایت کنید

سوال: درب اتوماتیک BFT پس از بسته شدن پس می زند و مقداری باز می شود
جواب : شما میکروسوییچ را زیادی به طرف بیرون کشیده اید .لطفا پیچ های میکروسوییچ سر جک را باز کنید و کمی به سمت وسط جک هدایت کنید.

سوال :چگونه روی BFT ریموت مچ کنم
جواب: دو بار دکمه ok رو میزنیم دو بار دکمه منفی را میزنیم دو بار ok را دوباره می زنیم-هر دو دکمه ریموت را هم زمان با هم می فشاریم تا چراغ ریموت بعد 2 ثانیه روشن شود.سپس یکی از دکمه های ریموت را فشار داده و در صورتی که گزینه ok 1X را دیدیم دوباره ok را زده و با با هم فشردن دکه مثبت و منفی از برنامه خارج می شویم.

سوال : آیا قفل برقی روی بی اف تی می توان نصب کرد
جواب : شما قبلا باید یک کیت مخصوص قفل برقی خریده باشید و اگر ندارید از نمایندگی ها تهیه نمایید

سوال : چگونه تایم بسته شدن اتوماتیک درب را اضافه یا کم کنم
جواب : درب تابلو فرمان را باز کنید سه بار دکمه ok را بزنید عددی نمایش داده می شود این زمان بسته شدن درب به صورت اتوماتیک می باشد با دکمه -یا + می توانید این زمان را کم و زیاد کنید

سوال:چگونه می توانم فست کلوز(بسته شدن سریع درب پس از تحریک چشم) را فعال کنم
جواب:دو بار ok را زده و یک بار دکمه - را می زنیم دوباره ok را می فشاریم و سه بار - را میزنیم حالا گزینه fast cls را در صفحه می بینیم ok را میزنیم و با زدن دکمه + گزینه را on می کنیم در آخر ok را زده و با فشردن همزمان -+ از برنامه خارج می شویم

سوال : آیا Bft در برنامه هایش گزینه ای به نام سیو save کردن دارد؟
جواب: خیر .این مدل پس از تغییر یک دستور با فشردن دکمه ok تغییرات را ذخیره می کند

سوال :سلام بنده قفل مدلCISAروی دربازکن BFTایتالیا نصب کرده ام ولی وقتی دررا بازمی کنم زبونه قفل آزادنمی شودکه دربازشود ودوباره دولنگه دربسته می شود لطفامرا راهنمائی کنید متشکرم

قفل برقی به واسطه یک کیت به تابلو BFT وصل می شه
در جعبه کیت قفل برقی یک کاتالوگ وجود داره که به شما می گه اون 2 ورودی و 2 خروجی را به کجاها وصل کنید
اگر این کار رو کردید و میدونید درست این کارو انجام دادید ، یک بار به صورت مستقیم قفل برقی رو تست کنید (یعنی یک جریان 12 ولت AC مستقیما به قفل برقی بدید) و اگر قفل برقی سالم بود
کیت قفل برقی شما خرابه

شما میتوانید سوالات خود را در مورد مدلهای مختلف جک Bft اینجا مطرح کنید
(آخرین ویرایش در این ارسال 11-06-2012 12:00 AM توسط Moslem.)
05-02-2012 01:35 PM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط rez1sat ، mahmoud92 ، sajad61 ، saman.85 ، arian ، aimaz0008 ، digital_teh ، hasantash ، n.r
عضو
*

اعتبار: 0
سپاس ها 4
سپاس شده 6 بار در 5 ارسال

ارسال: #2
RE: سوالهای متداول درب های اتوماتیک بی اف تی BFT
بعد از نصب bft phobos چشمها عمل نمیکنه رله چشم گیرنده کار میکنه چراغ قرمرش روشن میشه ولی جک عمل نمیکنه دو تا چشم همدیگرو رویت میکنند ولی درب بسته نمیشه میشه توضیحح یا راه کاری بفرمایید فعلا یکسره نصب شده.
08-02-2012 10:16 PM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sajad61
كاربر حرفه اي

سپاس ها 163

ارسال: #3
خوب ااین دستور عمل که در ادامه عرض می کنم برای همه جکها می باشد و راه تست خرابی سیستم است

مرحله اول ‌=در ابتدا از درون تابلو photo و com (رله های چشم ) را به همدیگر جمپر (لوپ) کنید
یک بار درب را باز و بسته کنید

1- اگر مشکلی نداشت = پس مشکل از سیم ارتباطی چشم یا خود چشم می باشد- مرحله دو را چک کنید
2- اگر درب بسته نمی شود= دوباره جمپر خود را چک کنید اگر مشکلی نداشت تابلو فرمان شما مشکل دارد

مرحله دوم : سیم های چشمی داخل تابلو را دوباره بسته و جمپر مرحله اول را باز کنید .به سراغ چشم اصلی یا همانی که چهار سیم به آن وصل می باشد بروید
سیم 3 و 4 یا همان دوسیم کام و فتو را از ترمینال چشم در آورده و به همدیگر لوپ کنید

یک بار درب را باز و بسته کنید
1- اگر مشکلی نداشت = مشکل شما از چشمی درب می باشد - میدان دید آن را چک کنید و از ورودی برق آن مطمئن شوید - اگر باز هم ایراد داشت چشمی را تعویض کنید
2- درب بسته نمی شود = مشکل شما از سیم ارتباطی بین چشم و تابلو فرمان می باشد . سیم را عوض کنید
(آخرین ویرایش در این ارسال 08-04-2012 01:13 PM توسط Moslem.)
08-04-2012 01:11 PM
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط pinkpanter ، saman.85 ، aliaezam ، aimaz0008 ، takban
عضو
*

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #4
وقتی در دارد بسته می شود سرعت آن زیاد است و تایم slow speed کار نمی کند
04-02-2013 10:24 PM
كاربر حرفه اي

سپاس ها 163

ارسال: #5
اگر نصب استاندارد نباشد و از بیشتر شفت استفاده نشود - گزینه slow speed به درستی کار نخواهد کرد و شما مجبورید برای کاهش سرعت از آخرین قابلیت bft که کم کردن ولتاژ از روی ترانس است استفاده کنید
04-04-2013 08:43 PM
 سپاس شده توسط aliaezam
عضو
*

سپاس ها 2
سپاس شده 7 بار در 4 ارسال

ارسال: #6
سلام
من یک سال پیش یک جفت جک bft نصب کردم اما چند روز قبل مشتری خبر داد که از کار افتاده
با مراجعه به محل متوجه شدم توی ساختمان اتصالی شده و برق دوفاز شده که موجب شده ترانس و فیوز برد بسوزه
تراس کاملا تعمیر شد
فیوز 220 برد تعویض شد و برد بدون مشکل کار خودشو شروع کرد
اما حالا وقتی در باز میشه بدون توجه به میکرو سوییچ تا یک دقیقه با تمام قدرت درب رو عقب میکشه وبعد برمیگرده و باز بدون توجه به میکرو سوییچ فقط میبنده
میخواستم بدونم از بین همکارها کسی لطف میکنه به من کمک کنه.
07-03-2013 09:48 PM
عضو
*

سپاس ها 2

ارسال: #7
سلام
من یک سال پیش یک جفت جک bft نصب کردم اما چند روز قبل مشتری خبر داد که از کار افتاده
با مراجعه به محل متوجه شدم توی ساختمان اتصالی شده و برق دوفاز شده که موجب شده ترانس و فیوز برد بسوزه
تراس کاملا تعمیر شد
اما حالا وقتی در باز میشه بدون توجه به میکرو سوییچ تا یک دقیقه با تمام قدرت درب رو عقب میکشه وبعد برمیگرده و باز بدون توجه به میکرو سوییچ فقط میبنده
خواهشا راهنماییم کنید چون واقعا گیر افتادم
(آخرین ویرایش در این ارسال 07-03-2013 09:50 PM توسط aliaezam.)
07-03-2013 09:48 PM
عضو
*

سپاس ها 32
سپاس شده 31 بار در 25 ارسال

ارسال: #8
(07-03-2013 09:48 PM)aliaezam نوشته شده توسط:  سلام
تراس کاملا تعمیر شد
من با این برند کار نکردم،ولی اگر بگی موتورهاش dc هست یا ac واینکه چند سیم داره میتونم راهنمایید کنم
امضای ghazaanelectronic:

یا علی
07-04-2013 05:27 PM
عضو
*

سپاس ها 2

ارسال: #9
من موتورها و جکهای مختلفی کار کردم ول تا حالا برای رفع عیبش مشکلی نداشتم اما این جک حسابی گیرم انداخته
موتورهاش طبق معمول سه سیم داره و برقشون هم به احتمال 90 درصد dc است
من موتورها و جکهای مختلفی کار کردم ول تا حالا برای رفع عیبش مشکلی نداشتم اما این جک حسابی گیرم انداخته
موتورهاش طبق معمول سه سیم داره و برقشون هم به احتمال 90 درصد dc است
(آخرین ویرایش در این ارسال 07-04-2013 06:47 PM توسط aliaezam.)
07-04-2013 06:47 PM
كاربر حرفه اي

سپاس ها 163

ارسال: #10
(07-03-2013 09:48 PM)aliaezam نوشته شده توسط:  سلام
تراس کاملا تعمیر شد

بله این سیستم DC 24 ولت هست
من حدس می زنم تابلو فرمان این سیستم به صورت جدی آسیب دیده
برد فرمان سیستم BFT PHOBOS در برابر نوسان بسیار مقاومه اما وقتی ترانس آسیب ببینه ، یعنی آسیب جدبه
احتمالا ورودی میکروسوییچ و یا قسمت IC مربوطه آسیب دیده
دو سیم قرمز و سیاه برای موتوره و اون سیم سفید برای میکروسوییچه

شما گفتید درب باز می شه و به میکروسوییچ توجه نمی کنه و تا 1 دقیقه کار می کنه
این عملکرد منطقی نیست - چون وقتی که میکروسوییچ ها به هر دلیلی کار نکنه ، بعد باز شدن کامل و یا بسته شدن کامل درب ، اینکودر سیستم تحریک شده و درب به سمت مخالف پس می زنه و اگه این اتفاق نمی افته ، یعنی این قسمت هم آسیب دیده

پیشنهاد می کنم اول از سیم بندیتون مطمئن شید (خیلی مهمه)
و در آخر اگه به نتیجه نرسیدید ، تابلو رو ببرید تعمیر ( اینم نمایندگیش)
(آخرین ویرایش در این ارسال 07-05-2013 12:09 AM توسط Moslem.)
07-05-2013 12:05 AM
 سپاس شده توسط ghazaanelectronic
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربر های حاضر در این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

انجمن دی سی ای فعالیت خود را از سال 86 همزمان با ایجاد اولین بانک اطلاعاتی سیستم های حفاظتی آغاز نموده است این انجمن مفتخر است تا کنون بیش از سه هزار پرسش در زمینه های مختلف را پاسخگو بوده است . کاربران دل سوز دی سی ای همواره سوالات کاربران مختلف را رصد نموده و درصورت نیاز به راهنمایی راه گشایی مشکلات بوده اند تبلیغات متنی در اینجا
آیفون تصویری
دکا شاپ
تاج گل
کفسابی
آیفون تصویری
انجام پایان نامه
تعمیر یخچال