آیفون تصویری تابا

قیمت آیفون تصویری تابا

آیفون تصویری تابا الترونیک

امروز قصد داریم مختصر و مفید اطلاعاتی درباره شرکت تابا به شما عزیزان بدهیم.

اولین سوالی که ممکن است مطرح شود این است که چرا محصولات تابا الکترونیک ؟
شرکت تابا الکترونیک یکی از شرکت های قدیمی در ایران و پیشرو در صنعت آیفون تصویری تابا، دربازکن های صوتی، سیستم های ارتباطات داخلی، درب بازکن های اتوماتیک پارکینگ ها و لامپ های روشنایی LED نیز می‌باشد. شرکت تابا همیشه سعی در سرعت عمل خدمات رسانی و رضایتمندی مشتریان خود داشته است. بخش های واحد کنترل کیفی شرکت تابا و پژوهش و توسعه همیشه تلاش کردن تا محصولات شرکت ارتقا کیفی پیدا کرده و اگر نواقصی را دارا است برطرف کنند. چرا که تابا الکترونیک چندین سال است که به بازارهای جهانی هم ورود پیدا کرده است و به طور مثال برای آیفون تصویری تابا حتماً باید کیفیت قابل قبولی داشته باشد تا بتواند با رقبای قدرتمند خارجی خود رقابت کنند.
از دیگر ویژگی های تابا میتواند گفت علاوه بر زیبایی محصولات خود (مخصوصاً آیفون تصویری تابا) دارای کیفیت فوق العاده عالی و قابل قبول و حتی قیمت بسیار مناسب در بازار می‌باشد که بصورت جدی در حال فروش محصولات خود است؛ بخش عمده ای از بازار ایران در اختیار این برند ایرانی می‌باشد و سالیان سال هست که به صورت انحصاری در حال عرضه محصولات خود می‌باشد.

آیفون تصویری تابا

آیفون تصویری تابا

مزایای آیفون تصویری تابا :

  • دارا بودن خدمات پس از فروش همراه با وارانتی
  • دارا بودن گواهینامه های ISO 9001:2008 & ISO10004:2010
  • دارا بودن بیش از ۳۰ سال تجربه در تولید محصولات
  • مجهز به واحد های کنترل کیفیت، پژوهش و توسعه، تزریق پلاستیک، خط رنگ اتوماتیک، بسته بندی محصولات و خطوط SMT
  • دارا بودن واحدهای فلزکاری مرکب و قالب سازی
  • دارا بودن گواهینامه های CE & ICS
  • گستردگی در انواع محصولات به ویژه دربازکن صویری تابا

 

شرکت تابا الکترونیک در اکثر استان های کشور ایران دارای نمایندگی می‌باشد و شرکت دی سی ای مفتخر است که سال هاست در عرصه پخش محصولات این برند ایرانی در حال فعالیت است و شما عزیزان می‌توانید با ورود به برند تابا الکترونیک در سایت (مثل آیفون تصویری تابا) علاوه بر مقایسه و مشاهده جزئیات و قیمت محصولات، با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید..

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید